Biorepair® Active Shield Nowość

Biorepair® Active Shield Nowość

Pasta do zębów, która naprawia szkliwo i działa przeciwko próchnicy.

Cena:21,99
Zapytaj o produkt

Opis

Pasta do zębów Biorepair® Active Shield zapobiega tworzeniu i namnażaniu się bakterii dzięki połączonemu działaniu cynku PCA i ksylitolu. Cząsteczki microRepair® chronią szkliwo, uzupełniając mikrouszkodzenia niewidoczne gołym okiem.
Połączone działanie przeciw próchnicy:
Cynk PCA - Utrudnia bakteriom odżywianie, wpływając na ich metabolizm
Ksylitol - Zmniejsza stężenie bakterii Streptococcus mutans (głównej przyczyny próchnicy)
Cząsteczki microRepair® - Naprawiają mikrouszkodzenia szkliwa, utrudniając bakteriom przenikanie
Czym są cząsteczki microRepair®?
Cząsteczki microRepair® składają się z hydroksyapatytu, który pod względem budowy bardzo przypomina szkliwo zębowe. To podobieństwo sprawia, że cząsteczki microRepair® wykazują właściwości biomimetyczne, dzięki czemu mikrocząsteczki łączą się ze szkliwem i zębiną, działając remineralizująco i naprawczo.
Działanie cynku PCA
Cynk PCA to substancja aktywna oddziałująca na bakterie obecne w jamie ustnej, osłabiająca ich funkcje metaboliczne – główne przyczyny powstawania płytki nazębnej, kamienia nazębnego i próchnicy.
Ksylitol
Ksylitol oddziałuje na Streptococcus mutans, bakterię odpowiedzialną za tworzenie kwasu mlekowego, który z czasem uszkadza strukturę zęba i powoduje jego demineralizację.
 
Natychmiastowy atak na bakterie, ciągła ochrona szkliwa
 
Ważne: Pasta do zębów Biorepair® może być stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia, ponieważ produkt nie zawiera fluoru. Cząsteczki microRepair® wspomagają optymalną remineralizację szkliwa i zębiny.

Skład: w przygotowaniu

 
Rodzajpasta
Pojemność75ml
Tubamiękka
Nie zawierafluoru
Biorepair® Active Shield Nowość

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij