BLANX O3X Black Paski Wybielające

Paski wybielające ze 100% aktywnym węglem i tlenem molekularnym

Dostępność: Dostępny
Cena:109,00
Zapytaj o produkt

Opis

PASKI WYBIELAJĄCE BLANX BLACK O3X

O3X CZARNE PASKI: WYBIELANIE + DZIAŁANIE PRZECIWOSADOWE

DO 6 ODCIENI BIELSZE ZĘBY W 5 DNI

Testowana klinicznie formuła wybielająca O3X ze 100% naturalnymi porostami arktycznymi i aktywnym tlenem cząsteczkowym łączy się ze 100% naturalnym aktywnym węglem w celu głębokiego i skutecznego działania przeciw osadzaniu się na szkliwie zębowym barwników z
żywności, tytoniu i napojów, które powodują jego żółknięcie.
 
 
Unikalna kombinacja aktywnego molekularnego tlenu O3X i 100% naturalnego aktywnego węgla zapewnia niezwykłą biel zębów w zaledwie kilka dni (Do 6 odcieni w 5 dni referując do europejskiej stomatologicznej Skali VITA). Paski są delikatne dla szkliwa i dziąseł, nie wywołują podrażnień ani nadwrażliwości. Są bardzo cienkie, przezroczyste i elastyczne, dzięki czemu doskonale dopasowują się do łuków zębowych po odpowiedniej aplikacji.

5-dniowa kuracja zawiera 5 sterylnie zamkniętych opakowań wewnętrznych. Każde opakowanie zawiera dwa paski – dłuższy na górny łuk zębowy i krótszy na dolny łuk zębowy - na każdy dzień 5-dniowej kuracji. Dzięki temu po każdej aplikacji można śledzić progres bieli zębów.
 
 
  • SPOSÓB UŻYCIA:
 
1. Rozerwij opakowanie foliowe, w którym znajdziesz długi pasek na górny łuk zębowy i krótki na dolny łuk.
2. Nałóż paski na łuki zębowe i dociśnij, aby zapewnić dobry kontakt z zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnią zębów.
3. Pozostaw paski na zębach przez 10 minut.
4. Następnie usuń paski i umyj zęby swoją ulubioną pastą BlanX, aby usunąć pozostały żel.
5. Powtarzaj raz dziennie przez 5 kolejnych dni
 
  • WSKAZÓWKI DO WYBIELANIA:

Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu wybielającego, przed każdym użyciem pasków umyj zęby pastą do zębów BlanX O3X lub inną pastą z linii BlanX. Nie jedz i nie pij podczas aplikacji oraz 15 minut po niej.
 
  • Przeciwwskazania:

Produkt nie jest zalecany dla dzieci i dzieci z mlecznymi zębami oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy stosować na implanty, licówki ani korony zębowe, ponieważ produkt nie wywołuje efektu wybielającego na sztucznych powierzchniach.

Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej miedzy 15° to 25°C(59°-77°F). Trzymaj z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
 
KolorCzarny
BLANX O3X Black Paski Wybielające

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij