BLANX O3X Profesjonalne Nakładki Wybielające

BlanX O3X - Wolność Wybielania

Dostępność: Dostępny
Cena:149,99169,00 zł
Zapytaj o produkt

Opis

BlanX O3X - Wolność Wybielania
 
O3X to najnowszy system wybielający BlanX, a także najbardziej innowacyjny system wybielania zębów. O3X wprowadza rewolucyjną technologię poprawiającą biel zębów nawet o 4 odcienie! To profesjonalny system do użytku osobistego, który może być stosowany w warunkach domowych.
O3X posiada wszystkie walory wybielania gabinetowego – począwszy od skuteczności, po jednoczesną eliminację wszystkich tradycyjnie występujących wad systemów poprawiających biel (wywoływanie nadwrażliwości zębów, czy podrażnień dziąseł).
Rewolucja technologiczna wykorzystuje moc aktywnego tlenu – unikatową formulację intensywnie wybielającą – która jednak nie powoduje implikacji niepożądanych, charakterystycznych dla działania powszechnie stosowanego nadtlenku. O3X to unikalna kuracja zbudowana z wiązań chemicznych aktywnego tlenu dostępna dla wszystkich miłośników natychmiastowego, białego, pięknego i zdrowego uśmiechu.
To rewolucyjna technologia wybielania, która swoim bezpieczeństwem deklasuje dotychczasowe rozwiązania oparte na nadtlenku. Przełom technologii dostępny dla wszystkich – bez przeciwskazań; 100% wolności w wybielaniu.
Wolność życiodajnego tlenu przynosi Wolność Wybielania, a Wolność Wybielania to Biel Uwolniona.
Wolność od nadwrażliwości, podrażnień, możliwość wybielania zawsze i wszędzie – kiedykolwiek i gdziekolwiek masz na to ochotę, by oddychać pełną piersią; by oddychać szczęściem uśmiechu.
Przetestuj i ciesz się nieskrępowaną niezależnością białego uśmiechu.
Zawsze i wszędzie bez ograniczeń, kiedykolwiek masz na to ochotę i gdy potrzebujesz, by Twoje zęby były bielsze.
 
 
 
BlanX O3X – Profesjonalne Nakładki Wybielające – Profesjonalny system do wybielania zębów w warunkach domowych
 
O3X NAKŁADKI WYBIELAJĄCEO3X JEST NOWĄ, EKSKLUZYWNĄ FORMUŁĄ BLANX, KTÓRA POMAGA NADAĆ GŁĘBSZĄ BIEL TWOIM ZĘBOM
O3X to nowa, zaawansowana formuła dająca profesjonalny efekt wybielania, dostępna wyłącznie w produktach BlanX.  Unikalne połączenie mocy tlenu i właściwości porostu islandzkiego aktywnie pomaga usuwać przebarwienia i uzyskać intensywnie biały uśmiech. Wstępnie napełnione nakładki są łatwe w użyciu, a ich cienki, elastyczny design sprawia, że są odpowiednie i wygodne w użyciu. Kształt nakładek zapewnia efekt wybielania zarówno przednich, jak i tylnych zębów. O3X jest przetestowany i udowodniono, że daje wyraźny efekt wybielenia w ciągu zaledwie kilku dni. Odcienie bieli, które można uzyskać, odnoszą się do wskaźnika VITA CLASSICAL A1-D4 – powszechnie znanej skali używanej przez stomatologów do określania koloru zębów. Innowacyjna formuła, która nie zawiera nadtlenków, jest nieabrazyjna, a także delikatna dla dziąseł i szkliwa zębów.
Szybki, profesjonalny efekt
Bezpieczne i skuteczne
Łatwe w użyciu 
O3X ZAAWANSOWANA FORMUŁA WYBIELAJĄCA W ŻELU
 
Sposób użycia:
Nałóż nakładki na każdy łuk zębowy i dociśnij, aby zapewnić kontakt żelu wybielającego z wewnętrzną i zewnętrzną powierzchnią zębów
Zamknij ostrożnie usta i pozostaw nakładki na zębach przez 10 minut
Następnie usuń nakładki z zębów i przepłucz jamę ustną wodą, aby usunąć pozostały żel 
 
WSKAZÓWKI DO WYBIELANIA:
Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu wybielającego, przed każdym użyciem pasków umyj zęby pastą do zębów BlanX O3X lub inną pastą z linii BlanX. Nie jedz i nie pij podczas aplikacji oraz 15 minut po niej.
 
 
Przeciwwskazania:
Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14 roku życia oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy stosować na implanty, licówki ani korony zębowe.
 
 
Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej miedzy 15° to 25°C(59°-77°F). Trzymaj z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
 
 
O3X
Uwalnia moc tlenu i pomaga usuwać przebarwienia, aby uzyskać lepszy efekt wybielania
 
 
POROST ISLANDZKI
Naturalny składnik aktywny zwalczający kamień nazębny i naturalnie wybielający zęby
 
 
Wyjmij BlanXometer z opakowania i sprawdź biel swoich zębów
 
 
 
 
4 ODCIENIE* BIELSZE ZĘBY W ZALEDWIE 5 DNI
*w odniesieniu do wskaźnika odcieni bieli VITA, stosowanych przez stomatologów
 
 
ZESTAW ZAWIERA:
5-dniowy zapas kuracji
5 opakowań zawierających po 2 napełnione nakładki, gotowe do użycia
 
BlanX O3X – Luksusowe Nakładki Wybielające Zestaw: 5 opakowań łatwo, pro-anatomicznych (dopasowujących się) nakładek
 
BLANX O3X Profesjonalne Nakładki Wybielające

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij