blanxsklep.pl to sklep patronacki właściciela marek Dyduś i Pur oraz wyłącznego przedstawiciela marek BlanX, Biorepair i L`Angelica w Polsce, firmy A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Dyduś
Kiedy najłatwiej cieszyć się kolorowymi chwilami dzieciństwa? Gdy sami jesteśmy wypoczęci i możemy zaoferować ukochanemu maluchowi pełną uwagę. Pamiętaj, że tak jak Ty chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, tak ono chce tego samego dla Ciebie. Ty też jesteś ważna! W natłoku zajęć i obowiązków łatwo zapomnieć o zdrowym rozsądku. Same to przerabiałyśmy! Zbędne gadżety, najdroższe produkty, oczywiście wszystko nowe… a potem potrzebne były nadgodziny. A można je było spędzić zupełnie inaczej. Spokojnie, nas też na początku przerażało „zarządzanie domowym budżetem”. Dyduś jest polską marką, która koncentruje się na naprawdę potrzebnych produktach. Za punkt honoru postawiliśmy sobie przystępność – dlatego nasze produkty są lekkie dla portfela. Gwarantujemy, że maluchy będą zachwycone, a zachwycony maluch to jeszcze więcej kolorowych chwil dzieciństwa.

PUR
Technologia rozwija się wykładniczo, marzymy o załogowej wyprawie na Marsa, a coraz częściej zapominamy o totalnych podstawach – budowaniu relacji. Karmienie piersią umacnia intymną więź matki i dziecka, a przede wszystkim dostarcza maluchowi bezcennych wartości odżywczych. Zanim zaczniemy planować ekspansję ludzkości, chcemy zadbać o najważniejsze – pierwsze chwile dziecka na tym świecie.
Marka Pur oferuje wyjątkowe laktatory oraz system do próżniowego przechowywania mleka. Laktatory manualne Pur to prawdziwa innowacja – wystarczy kilka ruchów, żeby potem mleko przez parę sekund zasysało się samo do butelki. Natomiast nasz system pozwala karmić maluszka zawsze najzdrowszym pokarmem – nawet jeśli mama akurat nie może z nim przebywać. Dzięki próżniowemu przechowywaniu mleko zachowuje wszystkie właściwości odżywcze, a nawet smak!
Dzięki produktom Pur karmisz miłością. Naszą misją jest pielęgnowanie najbardziej wyjątkowej więzi matki i dziecka.

BlanX to marka luksusowych preparatów do higieny jamy ustnej i wybielania zębów stworzona z myślą o najbardziej wymagających, dla których piękno uśmiechu stanowi pierwszoplanową wartość. BlanX kieruje swoje produkty do wszystkich, który pragną należycie dbać o estetykę swojego uśmiechu i cieszyć się białym i zdrowym uzębieniem. Marka BlanX przeznaczona jest dla ludzi o nienagannym poczuciu estetyki, szczególnie zainteresowanych utrzymaniem nieskazitelnie białego uśmiechu. 
 

blanxsklep.pl prowadzi firma Usługi, Pośrednictwo, Doradztwo Wojciech Gotowicki zarejestrowana 1 luty 1998 r. w ewidencji działalności gospodarczej przez Burmistrza Gminy Warszawa Praga pod numerem 34765 jako działalność gospodarcza prowadzona przez osobę fizyczną, której przedmiotem jest m.in.: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej PKD (52.61.Z).

 

Usługi, Pośrednictwo, Doradztwo Wojciech Gotowicki 
ul. Oczary 9 m. 115
03-137 Warszawa
 
NIP: 113-118-88-03
Numer wpisu: 34765
REGON: 012908351
 
Numery kont do wpłat:
BRE Bank S.A. (mBank):  89 1140 2004 0000 3102 5139 2448
PKO BP S.A (INTELIGO): 50 1020 5558 1111 1768 6380 0028
 
Telefon: 516-750-500     gadu-gadu: Status gg:3419403234194032     gadu-gadu: Status gg:14776651477665     e-mail: pureo@onet.pl

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij