Nitki - Flossery

Prawidłowa higiena jamy ustnej to również dbałość o przestrzenie międzyzębowe. Nie sposób ich prawidłowo wyczyścić za pomocą konwencjonalnych rozwiązań – „szczoteczka, pasta”. Szczeliny, nierównomiernie ułożone dziąsła i zęby wymagają specjalnej pielęgnacji przeciwko odkładaniu się płytki nazębnej, czy rozmnażaniu bakterii, oraz możliwości wniknięcia – zarówno w celach wybielających, ale przede wszystkim ochronnych. Niezastąpione są tu rozwiązania dedykowane dla higieny najtrudniej dostępnych miejsc.

Z tego powodu stworzyliśmy linię Akcesoriów do higieny jamy ustnej Biorepair, które nie tylko mają za zadanie dotarcie do najtrudniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych.

Ich cechą unikalną jest bakteriostatyczny polimer SCP i technologia cząsteczek MicroRepair®. SCP tworzy środowisko hamujące rozwój bakterii i zachowuje drobnoustroje z dala od przyborów, uniemożliwiając „przyczepianie się” i namnażanie. Każde z akcesoriów jest nasączone SCP, a właściwości bakteriostatyczne pozostają niezmienione i skuteczne w czasie. Cząsteczki MicroRepair® z kolei wnikają w mikroubytki zębiny remineralizując i odbudowując szkliwo.

Wszystko po to, by dać Ci pewne i skuteczne rozwiązanie dla czyszczenia najtrudniej dostępnych przestrzeni, niosąc pomoc w zapewnianiu sterylnej czystości podczas pielęgnacji jamy ustnej.
- Cząsteczki Microrepair® - odbudowa i remineralizacja szkliwa
- Polimer SCP – sterylność
- Dedykowane dla najtrudniej dostępnych miejsc

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij