PUMILIO antybakteryjny żel do rąk 200 ml

PUMILIO antybakteryjny żel do rąk 200 ml

ŁAGODNIE NAWILŻAJĄCY ALOES NIE WYSUSZA RĄK

Dostępność: Dostępny
Cena:16,99
Zapytaj o produkt

Opis

PUMILIO antybakteryjny żel do rąk 200 ml 

Pumilio antybakteryjny żel do rąk ze środkiem antybakteryjnym opracowanym w wyniku badań naukowych PUMILIO we Włoszech.
 
Podręczny antybakteryjny żel, który natychmiastowo dezynfekuje dłonie i szybko się wchłania. Idealny do natychmiastowej dezynfekcji w podróży, w mieście i wszędzie tam, gdzie podstawowe zasady higieny są utrudnione i pożądane dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa i dbałości o standardy higieny osobistej. Z wdzięcznością zmieści się w każdej torebce, czy w bagażu podręcznym lub znajdzie się na wyposażeniu każdego domu i lokalu.
 
Gęsty żel natychmiast dezynfekuje, szybko się wchłania, a specjalna formuła wzbogacona o sok z aloesu pomaga nawilżać i przeciwdziałać wysuszaniu się dłoni.
 
Zapewnia higienę dzięki antybakteryjnej formule wzbogaconej cynkiem, znanym z działania aktywującego, regulującego i chroniącego naturalne procesy fizjologiczne skóry. Formuła została wzbogacona kojącym i zmiękczającym sokiem z aloesu. Pozwala szybko umyć ręce bez użycia wody, gwarantując głęboką higienę. Idealny w domu lub w biurze lub zawsze, gdy trzeba umyć ręce nie mając dostępu do mydła i wody. Wygodny i skuteczny, działa w kilka sekund.
 
 
Badania przeprowadzone we współpracy z Wydziałem Medycyny Eksperymentalnej i Sekcji Diagnostycznej Mikrobiologii uniwersytetu Università degli Studi di Ferrara potwierdziły skuteczność dezynfekującego żelu PUMILIO, wykazując jego efektywne działanie, które uaktywnia się natychmiast po aplikacji w przeciągu kilku sekund działając przeciw wszystkim typom bakterii, wirusów i grzybów (przeprowadzone badanie brało pod uwagę aktywność wirusobójczą, bakteriobójczą i grzybobójczą).
 
Żel ponadto w swojej unikalnej formulacji zawiera:
Japońskie minerały termiczne dla prawidłowego nawilżenia skóry
Minerały cynku z naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi
Aloes – roślinę z wieloma naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi
Miętowe i cytrynowe olejki eteryczne, aby wzmocnić uczucie świeżości 
Żel PUMILIO:
Głęboko dezynfekuje dłonie
Bardzo szybko eliminuje bakterie w naskórku
Jest podręczny i praktyczny – świetnie sprawdza się poza domem
Nie wymaga spłukania 
Sposób użycia:
Wylej kilka kropel żelu na dłonie i pocieraj do całkowitego wchłonięcia. Dłonie będą zdezynfekowane, delikatne i suche, pozostając z przyjemnym doznaniem świeżości.
 
Ostrzeżenia:
Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie przepłukać je wodą. Łatwopalny.
 
Składniki: patrz "Ingredients" na opakowaniu
Zawiera alkohol.
 
Wyłączny dystrybutor w Polsce:
A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 22
05-816 Michałowice-Reguły
tel. 22 798 03 18
berren@berren.pl
 
Rodzajżel
Pojemność200ml
PUMILIO antybakteryjny żel do rąk 200 ml

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij