Pur Classic Laktator manualny

Pur Classic Laktator manualny

Pierwsza pomoc w odciąganiu mleka

Dostępność: Dostępny
Cena:54,99
Zapytaj o produkt

Opis

Potrzebujesz laktatora, który jest mały, poręczny i nie potrzebuje zasilania? Pur Classic sprawdzi się doskonale, tym bardziej, że łatwo i szybko go umyjesz.
 
Pur Classic laktator manualny wykonany jest z wysokiej jakości materiału spożywczego, niezawierającego Bisfenolu A (bez BPA). Butelka i wszystkie części są łatwe do czyszczenia, a nadruki wykonano z bezpiecznego, nietoksycznego barwnika, przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
Substancje lotne to szkodliwe substancje chemiczne, które są zwykle zawarte w silikonie. Wszystkie smoczki silikonowe Pur poddane są przedłużonemu procesowi utwardzania i testom po-produkcyjnym, aby zapewnić minimalny poziom lotnych substancji. Dzięki temu smoczki Pur są bezpieczne dla dziecka.
 
Unikatowy smoczek Pur z zaworem w kształcie litery V u podstawy gwarantuje odpowietrzanie, zapewniając łatwiejszy przepływ płynu, a także zwiększając wydajność picia i zapobiegając kolkom.
 
Korzystając z laktatora, matka używa tylko jednej ręki i może kontrolować poziom ssania mleka poprzez szybkość pompowania. Laktator manualny Pur Classic jest kompaktowy, przenośny i skuteczny w ściąganiu mleka. Ponadto, jego obsługa jest łatwa i wygodna.
 
Dzięki laktatorowi manualnemu Pur Classic dziecko zostanie nakarmione Twoim naturalnym mlekiem, nawet jeśli będziesz daleko od niego.
 
Zestaw Pur Classic zawiera:
1 x laktator manualny
1 x standardowa butelka do karmienia 125mI
1 x standardowa nakrętka na butelkę
1 x standardowy silikonowy smoczek o wolnym przepływie (S)
1 x kapsel
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Pur Classic Laktator manualny

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij