Pur MilkSafe Butelki do próżniowego przechowywania mleka (3 sztuki)

Pur MilkSafe Butelki do próżniowego przechowywania mleka (3 sztuki)

Mleko na wynos

Dostępność: Dostępny
Cena:59,99
Zapytaj o produkt

Opis

Wiele razy młoda mama znajduje się w sytuacji, że musi zostawić dziecko pod opieką dziadków czy niani, ale wciąż chciałaby dać maluszkowi to, co dla niego najlepsze – naturalne mleko. Dlatego warto ściągać mleko i przechowywać je w najlepszy sposób. Oferowane butelki są w pełni kompatybilne z pompką próżniową, która jest dostępna w zestawach 9802 (link do produktu) i 9809 (link do produktu). Dzięki nim może przygotować pokarm dla dziecka nawet na kilka dni.
 
Dlaczego Pur MilkSafe jest najzdrowszy?
Pur MilkSafe dostarcza najświeższe mleko matki, a świeże mleko jest najbardziej odżywcze dla niemowląt. Klinicznie udowodniono, że działanie tlenu na mleko matki obniża jego właściwości. Mleko matki przechowywane próżniowo dłużej utrzymuje świeżość i ma więcej składników odżywczych.
Niezależnie od tego, czy mleko przechowujesz przez godzinę, czy przez 6 miesięcy (w zamrażarce), Pur MilkSafe zapewni dziecku najwyższą możliwą jakość mleka.
 
Zestaw Pur MilkSafe zawiera:
3 x nakrętka na butelkę do próżniowego przechowywania
3 x butelka do przechowywania i karmienia 150mI
Pur MilkSafe Butelki do próżniowego przechowywania mleka (3 sztuki)

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij