Pur MilkSafe System do próżniowego przechowywania mleka

Ochrona składników odżywczych

Dostępność: Dostępny
Cena:59,99
Zapytaj o produkt

Opis

Życiodajny tlen może popsuć życiodajne mleko. Nie brzmi tu intuicyjnie, prawda? Ale wystarczy się chwilę zastanowić – w końcu tlen sprzyja rozwojowi bakterii, więc jeśli w butelce z mlekiem będzie również tlen... Nagle wszystko staje się jasne. Dlatego innowacyjny system do przechowywania mleka Pur MilkSafe jest tak praktyczny. Specjalna pompka próżniowa pozwala odpompować powietrze – tak przechowywane mleko zachowuje swoje wszystkie wartości odżywcze i swój naturalny smak, dzięki czemu maluch go nie odrzuci. Manualna pompka jest łatwa w użytkowaniu i nie ma wymaga dużej siły.
 
Zamknięte próżniowo mleko jest idealne do przechowywania w lodówce lub zamrażarce. Ta sama butelka służy do przechowywania i karmienia.
 
Dlaczego Pur MilkSafe jest najzdrowszy?
Pur MilkSafe dostarcza najświeższe mleko matki, a świeże mleko jest najbardziej odżywcze dla niemowląt. Klinicznie udowodniono, że działanie tlenu na mleko matki obniża jego właściwości. Mleko matki przechowywane próżniowo dłużej utrzymuje świeżość i ma więcej składników odżywczych.
Niezależnie od tego, czy mleko przechowujesz przez godzinę, czy przez 6 miesięcy (w zamrażarce), Pur MilkSafe zapewni dziecku najwyższą możliwą jakość mleka.
 
Zestaw Pur MilkSafe zawiera:
1 x pompa próżniowa
1 x nakrętka na butelkę do próżniowego przechowywania
1 x butelka do przechowywania i karmienia 150mI
1 x nakrętka na butelkę
1 x kapsel
1 x silikonowy smoczek na butelkę
Pur MilkSafe System do próżniowego przechowywania mleka

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij