Pur MilkSafe Wkładki laktacyjne wielokrotnego użycia (do prania, 4 sztuki)

Poczuj się komfortowo!

Cena:13,99
Zapytaj o produkt

Opis

Po 2-3 dniach od porodu rozpoczyna się właściwy proces laktacji. Jednakże tempo wydzielania mleka może trwać nieco dłużej, a piersi w tych pierwszych dniach są często obolałe ze względu na nadmiar produkcji mleka – jest to tzw. nawał mleczny. Wyciekanie mleka jest powszechne we wczesnych tygodniach karmienia dziecka piersią i może być spowodowane emocjami związanymi z samym faktem potrzeby nakarmienia dziecka, a nawet przez jego płacz. Wkładki laktacyjne wielokrotnego użycia zostały zaprojektowane specjalnie tak, aby komfortowo i dyskretnie dopasować się do biustonosza matki i zapobiegać kłopotliwym zabrudzeniom. Wkładki można łatwo uprać i ponownie wykorzystać.
 
Zestaw zawiera 4 wkładki laktacyjne wielokrotnego użycia (nadające się do prania). Bawełniana powłoka zapewnia komfort dla skóry, a wnętrze wkładki jest super chłonne.
 
Instrukcja użytkowania:
• Pierz ręcznie w wodzie z dodatkiem mydła, susz na płasko lub w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze.
• Umieść wkładkę stroną teksturowaną do biustonosza, a bawełnianą do skóry.
Pur MilkSafe Wkładki laktacyjne wielokrotnego użycia (do prania, 4 sztuki)

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce coockies. Dowiedz sie więcej

Zamknij